|0-15|15-18|
JEDNOTA

Tanec v sokolovně

Od 11.5. znovu otevřena sokolovna.

Od 12.5. obnoveny tancování pro dospělé a od 13.5. také pro děti

 

více...


JEDNOTA

Slevy v obchodech LION SPORT

 

www.lionsport.cz

 

 

 

 

Smluvní strany uzavírají tuto dohodu:

l.

Dodavatel poskytne Teampartnerovi  40 % slevu z platných doporučených maloobchodních cen na odebrané zboží  ADIDAS PERFORMANGE TEAMSPORT pořízené přes internetový obchod  www.lionsport.cz, v síti prodejen dodavatele nebo přes obchodního zástupce dodavatele,

Dodavatel poskytne Teampartnerovi  30 % slevu z platných doporučených maloobchodních cen na odebrané zboží  ADIDAS PERFORMANGE a ADIDAS ORIGINALS pořízené přes internetový obchod www.lionsport.cz,

dodavatel poskytne Teampartnerovi  30 % slevu z platných doporučených maloobchodních cen na odebrané zboží  ADIDAS PERFORMANCE a ADIDAS ORIGINALS pořízené v síti prodejen dodavatele.

ll.

Sleva se nevztahuje na zboží, na které je již v průběhu sezony poskytována plošná  akční sleva (vyšší než sleva dohodnuta v bodě l.).

více...


JEDNOTA

Cyklistické orientační závody Důně 2016

 Sokol – spolu v pohybu

Sokol Kněžmost se zapojil do projektu Sokol – spolu v pohybu. Po celé republice probíhající sportovní akce jsme i my v Kněžmostě doplnili svým cyklozávodem. Již druhý ročník cyklistického orientačního závodu v lesoparku Důně tak letos proběhl v sobotu 24. září od 14 hodin. V krásném prostředí lesoparku a za skvělého, téměř letního počasí, se zúčastnilo závodu celkem 78 malých sportovců v šesti věkových kategoriích. Délka a náročnost trasy vždy odpovídala dané kategorii. Nejstarší účastníci ročníku 2003 bojovali na trase dlouhé několik kilometrů. Došlo i na pády, ale naštěstí to nebylo nic vážného, všichni závodníci nakonec úspěšně dojeli do cíle.

Nejmladší děti soutěžily na odrážedlech po zpevněné štěrkové cestě, ti starší v sedlech svých kol na cestě i trávě. Tam už bylo nutné dávat pozor na terén i povrch vyznačené trasy. Svou trasu měla každá kategorie označenu barevnými fáborky a všichni závodníci měli za úkol sbírat na kontrolních stanovištích razítka, aby bylo jisté, že projeli určený okruh správně. Zejména v chlapeckých kategoriích byla vidět velká bojovnost a nasazení. I konečné výsledky ukázaly, že často šlo jen o vteřiny, tak minimální byly v některých kategoriích odstupy jednotlivých závodníků. Příjemnou atmosféru závodu doplnil táborák, kde si každý účastník mohl opéct buřtíka a také občerstvovací stánek s točenou limonádou a pivem. Tímto velmi děkujeme pivovaru Rohozec za sponzoring naší sokolské cyklistické akce. Velký dík patří samozřejmě i všem organizátorům z řad místních Sokolů.

 Na závěr byly vyhodnoceny výsledky a nejlepší borci vystoupali na stupně vítězů. Malý dárek jako poděkování za účast ale dostaly všechny děti. Hvízdání píšťalek se ozývalo skutečně poctivě ze všech stran. Na závěr vznikla také společná fotografie zúčastněných závodníků. Věříme, že se pohodová a příjemná atmosféra i závod všem účastníkům líbily a že spolu a v pohybu strávili pěkné sobotní odpoledne.

Kateřina Pospíšilová

více...


Akce

Akce

 

 
 

 

více...


Členové

Příspěvky rok 2019

 Jednota má v současnosti kolem 205 členů.

Sokolské příspěvky na rok  2019 :

výdělečně činný   -       400 Kč
nevýdělečně činný   -   300 Kč

Příspěvky je možno platit hotově  : 
                      
- Hybner Martin , Zahradní 296 , Kněžmost
                    - nebo nejlépe, převodem na účet TJ Sokol Kněžmost
                       účet:   280507606/0300

 

Na stejný účet je možné platit i příspěvky za tenis.

U platby v sokolovně nebo převodem prosíme o krátkou informaci o platbě :
sokolknezmost@seznam.cz
Uvést informace o platbě a také kontakt ke komunikaci (nejlépe e-mai

více...


Foto

Fotogalerie z akcí

Všechny fotografie ze sokolských akcí jsou umístěny zde
Odkazy
Kontakt

Kontaktní informace

TJ Sokol Kněžmost
Hradišťská 181
294 02 Kněžmost

IČ: 62452142

číslo účtu: 483274339/0800   

e-mail:  sokolknezmost@seznam.cz

Vít Pospíšil
telefon: 604 286 441 
vit.pospisil@autocom.cz

Martin Hybner
telefon: 603 796 095
martin.hybner11@gmail.com|0-15|15-18|

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl